2018 Yılında Yeni araç filosu ile Hizmetinizde

Diyarbakır Araç kiralama hizmeti veren Firmamız 2009 yılından itibaren diyarbakır ve çevre illere hizmet sunmaktadır. Firmamız 2018 yılında yeni 0 km araclar ile Diyarbakırda hizmete devam edecektir.

Filomuzdaki araç sayımız yaklaşık 50 civarındadır 2018 yılından itibaren şirketimizin aldığı kararlardan dolayı araç sayımızı %100 artırarak iki katına çıkarmayı planlıyoruz Diyarbakırda verdiğimiz kaliteli hizmetten dolayı bir çok müşterimiz bizleri talep etmekte ve araç kiralama konusunda bizlere güvenmektedir.

Firmamızın hizmetleri müşterinin isteklerine göre sürekli yenilenmektedir Havalimanı , otogar , şehir merkezi teslimatlarımız ile müşterilerimize kolaylık sağlıyor ve araç kiralama taleplerini hemen yerine getiriyoruz. Firmalara sunduğumuz aylık kiralama ve yıllık kiralamalar ile Bizimle çalışan firmaların yükünü hafifletiyoruz Sizlerde bizlerle çalışmak için iletişim numaralarımızdan müşteri yetkilisi ile görüşüp dilediğiniz araç için rezervasyon yaptırabilirsiniz.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.