Aylik Araç kiralama Diyarbakir

30 Gün ve üzeri araç kiralamalarınızdan Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz

Özel otomobil günümüzde lüks olmaktan çıkmış ve çok önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eskiden özel otomobil almak oldukça zor ve maliyetliydi. Ancak günümüzde bu kredi imkânları ile daha kolaydır. Ancak şimdide araç kullanım maliyetleri oldukça fazla yükselmiştir. Bu sebepten dolayı insanlar bireysel araç alımları yerine daha çok günlük yada aylık dönemlerde araç kiralama yolunu seçmeye başlamışlardır. Bu noktada harekete geçen araç kiralama firmamız bölgede çok önemli bir noktaya ulaşmıştır. Bu anlamda bireysel günlük kiralama ve şirketler için kurumsal olarak uzun vadeli kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Diyarbakır araç kiralama firması olarak müşterilerimize sorunsuz ve güvenli hizmetler sunmaya çalışmaktayız. Müşterilerimiz uygun ödeme koşulları ile ödemesini yapmakta ve kontağı çevirip yoluna devam etmektedir. Bunun dışında hiçbir detaya karışmamaktadır. Araçların tüm bakım, sigorta, vergi, muayene ve benzeri tüm işleri ile firma çalışanlarımız ilgilenmektedir.

City araç kiralama firması olarak araç filomuzda ekonomik, orta ve lüks sınıflarda birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Ayrıca manüel ve otomatik vites seçenekleri ile müşterilerimizin birçok farklı Seçenek bulunmaktadır. Firmamız tüm araçları için rent a car sigortası yaptırmaktadır.

Sizde hususi araç alarak birçok farklı ve yüklü maliyetin altına kendinizi sokmayın. Gelin firmamıza ve kendi renginize ve de zevkinize uygun araçlardan birini seçin ve günün keyfini çıkartın. Daha Detaylı bilgi için TıklayınHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.