Diyarbakir kiralık oto fiat punto

City rent a car Şirketimizin araç filosunda büyük yer alan fiat Punto Araçlarımızın özellikleri Kısaca şunlardır;

Fiat tarafından 1993 yılından itibaren üretilen B segmenti otomobil modelidir. Fiat Punto günümüze gelene kadar bir çok motor ve donanım seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur.2012 yılına ufak değşikliklerle giren Punto başındaki Grande , sonundaki Evo’dan kurtuldu ve karşımızda. Yapılan makyaj operasyonuyla evo’ya göre daha sade bir görünüme kavuşan model 1.4 Multiair motoruyla konuğumuz. Alt devirlerdeki cansızlığını makul tüketim değerleriyle örtbas eden Multiair üst devirlerde çıkardığı sesiyle övgüyü hak ediyor. Fiat Punto’nun tasarımı ilk çıktığı 2005 yılı için oldukça iyiydi fakat artık gözler bu tasarıma çok fazla alıştı ve araç yaşlı duruyor. Geçirdiği iki makyajın ardından biraz tazelenmiş görünse de 7-8 yıllık bir tasarım olduğu gerçeği değişmiyor.

Giugiaro tarafından şekillendirilmiş gövde, son makyajın ardından daha canlı renklerle tercih edilebiliyor ve bu da aracın dikkat çekiciliğini arttırıyor.Punto kalitesiz iç mekanı ile çok eleştirilmişti ve Fiat ilk makyajda bu noktaya değindi. Fiat Punto 1.3 Multijet Popstar beraber aracın ön konsolu tamamen yenilendi. Daha kaliteli görünen ön konsol yeni Punto’ya aynen taşınmış. İç mekandaki malzeme kalitesi bu segment müşterisine yeterli gelecektir. Opel Corsa ile aynı şasiye sahip Fiat Punto 1.3 Multijet Popstar , yol tutuş konusunda bu sınıfın ön önde gelenlerinden.

Orta sertlikteki süspansiyonlar iç mekanda yüksek konfor sunmuyor. Buna karşın yol tutuşa katkıda bulunuyor. ABS, ESP, EBD, HBA sayesinde aracın yol tutuşu ve frenleme performansı etkileyici.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.