Ergani rent a car ucuz kiralama

Ergani İlçemize en yakın olan araç kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vererek her türlü araç ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Gündelik araçlardan tutunda akla gelebilecek en lüks araçlara kadar her talebe cevap verebilmekteyiz. Araç kullanmak oldukça zevkli bir iş olduğu gibi güvenlik açısından da sağlıklı olması gerekir. Hizmette sınır tanımayan City Oto Kiralama ile dilediğiniz her yere kaliteli ve güvenli bir şekilde gidebilirsiniz. Haftanın her günü kurumsal bir şekilde hizmet veren acentemiz dışında bir de sizler için özel olarak hazırlanan resmi internet sayfamız üzerinden de bilgi sahibi olabileceksiniz. Beğendiğiniz araçların rezervasyonlarını oluşturarak aynı zaman da aynı gün içerisinde binme fırsatı bulabileceksiniz. Kaliteli ve güvenilir bir adres olarak kısa dönemli veya uzun dönemli kiralamaların dışında bir de özel şoförlü misafir vip araçlarımızda bulunmaktadır. Özellikle hava limanı seyahatleriniz için çok daha ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Günden güne gelişme gösteren çalışma standartları ile her müşteriye memnuniyet sunmak adına günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama veya yıllık araç kiralamalar sağlayabiliriz. Dilerseniz bireysel olarak aile çerçevesinde özel planlar yapabilir, dilerseniz de ticari olarak işletmenizin araç eksikliklerini tamamlayabilirsiniz. Araç satın almak ile araç kiralamak arasında ne gibi farklılıklar olabilir diye soranlara cevabımız ise birden fazla olmaktadır. Yani ilk olarak zorunlu ödemeniz gereken yıllık vergi borçlarında, zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçelerinden bir de periyodik olarak bakımlarından muaf kalacağınızı belirterek yıllık olarak büyük karlar elde edebileceğinizi belirtmek isteriz. Tüm bu ödemeler City araç Kiralama tarafından yapılacağı için sizler için önemli olan sadece kira bedelleri ödemek olmalıdır. Devamında ise hoşça vakit geçirerek kiraladığınız aracın keyfini çıkartabilirsiniz. Söz konusu olan kira ödemeleri karşılığında ise alacağınız faturaları ise işletmeniz giderlerinde kullanabileceksiniz.

Sizlerin memnuniyetleri açısından en ince ayrıntılara dahi değinilerek sizlerin gönlü hoş edilmektedir. Ödemeler konusunda merak ettiğiniz fiyatlandırma ise City Rent a car Oto Kiralama tarafından aracın markasına ve özelliklerine göre bir de kullanılacak gün sayısına göre belirlenmektedir. Uzun dönemli kiralamaların kısa dönemlere göre çok daha karlı olduğunu söyleyerek ayrıca ödemeleriniz konusunda da yardımcı olunmaktadır. Yani dilerseniz nakit olarak, dilerseniz de kredi kartı kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.