Lice kiralık araç oto kiralama firması

Diyarbakır'ın ilçesi olan lice den araç kiralamak isteyen müşterilerimiz Diyarbakır merkezde bulunan 2 şubemizden araç rezervasyonu yaptırarak araclarını ayırtarak merkez de bulunan Diyarbakır rent a car şubelerimizden teslim alabilir.

İlçemiz Diyarbakır İl merkezine 87 km. mesafede olup, asfalt bir güzergahtan her mevsim ulaşım rahatlıkla yapılmaktadır. İlçe merkezine bağlı olan köylerle olan ulaşım ise stabilize yollarla yapılmaktadır. 2004  yılında Köy Hizmetleri araçları  ile 80 km.ye yakın köy yollarının malzemeli bakımı yapılmıştır. 2005 yılında Köye geri Dönüş Projesi çerçevesinde Köylere Hizmet Götürme Birliğince iş makineleri kiralanarak Duru, Duru Kavacık, Hacı Musa, Sağatan ve Işıklı mezraları, Ceper Köyü Beyler Mezrası , Ziyaret Köyü ,Ziyaret Fis Mez., Birlik köyü,Esenler köyü ve Arıklı köyü olmak üzere yaklaşık 30 km stabilize yol yapılmıştır. Geri dönüş yapan köy yollarının yapılması  için  çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, 2006 ve 2007 KÖYDES projeleriyle köy yollarımızın önemli bir kısmının bakımı ve iyileştirilmesi yapılmış ve çalışmalar devam etmektedir.

Firmamız şehir merkezinden otogar ve hava limanından ücretsiz teslim etmektedir. Otogara geldiğiniz zaman müşteri temsilcimiz ile görüşerek ücretsiz sizleri iş yerimize getirmekte burada araç kiralama sözleşmesini yaparak talep ettiğiniz aracı size teslim etmektedir.

Oto kiralama sektöründe Diyarbakır ilinde öncülük yapmaktayız , verdiğimiz hizmetten bir çok müşterimiz ve gerek bizimle çalışan firmalar gayet memnun kalmaktadır sizlerde araç kiralama yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.