Yeni Megane 2017 Model araba kiralama

Ruhunu yansıtan önemli modellerden biri olan yeni Megane, sağlam ve dinamik yapısıyla vurgulanan bir tasarım anlayışıyla şehre iniyor. Son derece geniş bir yapıya sahip olan ve kendinden emin bir tarzla da piyasaya sürülen yeni Megane , dönüşü muhteşem olan Sedan araçlarından birisi olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

İddialı bir anlayışla üretilen ve 3D efekti şeklinde oluşturulan LED gündüz sürüş farları ile dikkat çekici bir hale bürünen yeni Megane, ışığı ile göz kamaştırıcı bir yapıya bürünüyor.

2017 model Renault Megane, son derece gelişmiş bir ön panele sahiptir. Araca bindiğinizde 8,7 inç’lik büyük bir dokunmatik ekran sizi karşılamaktadır. Bu dokun matik ekran sayesinde aracın kontrolünü tam olarak elinizde tutabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu da bağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde son derece geniş bir multimedya ve işlerinizi yönetmek için bluetooth teknolojisini parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz.

Yeni Renault Megane modelinin önemli özelliklerinden biri de ruh halinize uygun sürüş modu ile farklı duygular yaşamanızı sağlıyor.

Birçok otomotiv markasında opsiyonel olarak sunulan bazı özellikler yeni Megane aracında standart olarak sunulmaktadır. 2017 yılının önemli sedan araçlarından birisi olan yeni Megane aracında; 7 inç dokunmatik ekran özelliği, internet bağlantılı multimedya sistemi, navigasyon, bluetooth ile telefon görüşmesi ve gelişmiş multimedya sistemi standart özellikler arasında yer almaktadır.

Sürüş keyfinizi artıracak birçok ayrıntının yer aldığı yeni Megane aracı kişiselleştirilmiş bir ortam aydınlatması ile de son derece dikkat çeken ve o kadar da konforlu bir sürüş sunan önemli araçların başında gelmektedir. Yeni Megane modelinde yapılan inovatif yenilikler yolculuklarınızı daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Bu açıdan geliştirilen önemli teknolojik gelişmeler güvenlik anlayışını üst düzeye çıkartmıştır.

Güvenlik düzeyi bakımından şerit takip sistemi, öndeki araçla takip mesafesini düzenleyen ve hız sınırlamalarına uyan adaptif cruise kontrol sistemi, acil bir durumda frenleme yapmak gerektiğinde devreye giren aktif acil fren destek sistemi ve park etmekte zorlananlar için eller serbest park sistemi güvenlik açısından son derece önemli özelliklerdir.

Farklı tasarım ve renk seçenekleri ile de dikkat çeken 2017 Megane aracında; beyaz, sedef beyaz, platin gri, vizon kahve, cosmo mavi, titanyum gri, yoğun kırmızı, yıldız siyah ve kum beji olmak üzere tam 9 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

49 litrelik bir yakıt deposuna sahip olan 2017 Megane benzinli motorlarda 5 ileri manuel ve 7 ileri otomatik vites seçeneğine sahip, dizel motorlarda 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Saatte 190 kilometre hıza kadar ulaşabilen yeni Megane. sıfır kilometreden 100 kilometre hıza ortalama 11 saniyede ulaşabilmektedir.

2017 Megane benzinli motorlarda ortalama yedi buçuk litrelik bir yakıt tüketimine sahipken, dizel motorlarda ise ortalama 4,5 litrelik bir yakıt tüketimine sahiptir. Özellikleri ve donanımı ile en çok tercih edilmesi beklenen modellerden biri olan yeni Megane aracını kiralamak için hemen bizler ile iletişime geçinizHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.