Araç kiralayıp Satın alma Maliyetinden Kurtulun !

Hepimiz gün geçmiyor ki bir araca ihtiyaç duymayalım. Yeri geldiğinde hastaneye, tatile, eğlenmeye, gezmeye ya da herhangi bir yere gitmek için mutlaka bir araca ihtiyaç vardır. Bunun yanı sıra istediğinizde kontağı sizde olan bir arabanız olsun istersiniz. Bir yere gideceksiniz ya taksi binmek ya da toplu taşıma araçlarını kullanmak zorundasınız. Bu ise ayrı bir eziyet ve farklı bir maliyet demektir. Bütün bu sorunları City rent a car ile bitirebilirsiniz.

Her zaman araba sahibi olmamız mümkün değil. Çünkü bu farklı bir maliyet gerektiren bir durumdur. Farz edelim ki arabanız var. Bunun için her sene sigorta, kasko, muayene, tescil, bakım, lastik gibi maliyet gerektiren işlerle meşgul olmak zorundasınız. Bu da yine maliyet ve ekstra bir zaman demektir. Bütün bunlardan kurtulmak mümkündür. Nasıl mı? City rent a car tercihiniz olsun yeter. Neden bu tarz işlerle siz uğraşasınız. Tek bir kiralama bedeli karşılığında bütün bu zahmetli ve maliyet gerektiren sorunlardan bir çırpıda kurtulursunuz.

Bazıları oto kiralama yerine eş, dost, akraba ya da arkadaş çevresini kullanarak otomobil gereksinimini gidermek yolunu seçebilir. Evet, haklıda olabilirler. Lakin bu işinde riskli yanları mevcuttur. İnceleyelim.

* Arabayı isteyebilmek için araç sahibi karşısında eğilip bükülmek gerekir. Oysaki kiralık bir otomobil için kimsenin karşısında bu zahmete girmeye gerek yoktur.

* Reddedilme her zaman olası bir ihtimaldir. Ama kiralama da bu da nadir bir durumdur.

* Her iki ihtimalde de kaza riski mevcuttur. Emanet olanı kendi cebinizden yaptırırsınız, fakat kiralamada olası hasarlar sigorta dan yada kaskodan karşılanır.

* Yine her iki ihtimalde de aracın arıza yapması mümkün. Yine olası bir arızada emanet alınan aracın arızası tarafınızdan karşılanırken, kiralanan aracın arızası için sizin cebinizden herhangi bir ücret çıkmaz.

* Emanet aracın ne zaman isteneceği belli değildir. Oysa kiralama da süreyi ve zamanı siz belirlersiniz.

* Kiralık araç için herhangi bir tedirginlik yaşamazsınız. Fakat emanet araçta her daim içinizde bir şüphe ve korku ile dolaşırsınız. Acabalar sizinledir.

* Oto kiralamada istediğiniz renk, model ve markayı tercih edebilirsiniz. Fakat emanet alınan arabada böyle bir tercih söz konusu değildir.

Bu ve bunun gibi sıralayabileceğim birçok nedenden ötürü oto kiralamak vazgeçilmez bir durum olsa gerek. Sizlerde City rent a car ile tanışıp yolunuza devam edin ayrıca hemen rezervasyon yaparak daha ucuza araç kiralayabilirsiniz.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.