Kiralık otomatik vites araçlar

Sürücüyü sürekli debriyaja basıp vites değiştirme derdinden kurtaran otomatik şanzımanlı otomatik vitesli otomobiller, Türkiye'de 2008 yılına kadar Avrupa ülkelerinin aksine beklenen talebi görmedi.

Öyle ki Türkiye'ye gelen otomatik vitesli araçlar, çoğu zaman ''otomatik vites bayan işi'' diye düşünülmesi ya da alışkanlıklardan vazgeçilememesi gibi gibi gerekçelerle ilgi görmüyor, bu tür otomobiller uzun süre ikinci el galerilerinde müşteri bekliyordu.

'Bu artışta en önemli etken kuşkusuz, otomatik şanzıman teknolojisinin çok üst noktalara ulaşması... Artık yeni model otomatik şanzımanlı araçlar hem sürüşü daha zahmetsiz hale getiriyor hem de manuel şanzıman kadar seri bir sürüş keyfi sunuyor.

Artan trafik yoğunluğunda özellikle büyükşehirlerde sürücülerimiz, otomatik şanzımanı tercih ediyor. Sorunsuz otomobil kullanmak isteyen kadınların trafiğe artık daha fazla çıkmaya başlaması da bir başka etken...

Ayrıca bu şanzımana sahip araçlar, manuele göre 100 kilometrede ortalama yarım litre daha az yakıt tüketiyor.''Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.