Kocaköy Araç kiralama rent a car

Kocaköy ilçesi Diyarbakır şehir merkezinin kuzey-doğusunda olup, Diyarbakır-Bingöl karayolunun 65. kilometresinde kurulmuş bir yerleşim merkezidir. İlçe merkezinin, Kaya, Yenişehir, Şeyh Şerafettin, Kokulupınar ve Şerifoulları isminde 5 mahallesi mevcuttur. 1977 yılında belediye teşkilatına kavuştu. İlçeye 13 köy bağlı olup, bu köylerin de 15 mezrası mevcuttur. Özekli beldesinin; Pider baba ve Yunus Emre isminde iki mahallesi vardır. İlçe nüfusunun %71.5'i köy ve bağlı mezralarda, %28'de şehirde yaşamaktadır.

Kocaköy Araç kiralamaya gelen müşterilerimize Diyarbakır Bağlarda Bulunan şubemizde Araç kiralama konusunda yardımcı olmakla beraber internet üzerinden hızlı rezervasyon yaparak iş yerimize ugramadan dilediginiz aracı kendiniz ve aileniz için rezerve edebilirsiniz.

City rent a car firması olarak Diyarbakır ve ilçelerinde oto kiralama rent a car hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz sizde bireysel ve kurumsal kiralamada Türkiyenin en Güvenilir Firması olan City rent a car tercih ederek Ailemize Katılabilirsiniz iyi Günler dileriz

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.