Diyarbakır havalimanı araç kiralama

City Diyarbakır havalimanı araç kiralama Firmamız Yeni açılan hava limanın dada siz değerli müşterilerimize hava limanında hizmet vermektedir. internet sitemizden online rezervasyon yaparak dilediğiniz aracı hava limanından ücretsiz teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama prosedürlerinde her zaman olduğu gibi hava limanın da kiralamada da bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Aksi halinde araç tesliminde ekstra ücretlerden haberdar olup, küçük bir dikkatsizlik nedeniyle hesaplı olması gereken hizmet daha pahalı olabiliyor. Bu nedenle öncelikle firmadan kiralanacak arabanın tesliminin nereye olacağını belirtmek gerekiyor. Yani, hava alanın dan alıp, hava alanın dan bırakacaksınız ya da hava limanın dan teslim almanıza rağmen firmanın başka bir şubesine bırakacaksanız bunu en başta belirtmek gerekiyor. Çocuk varsa aracın çocuk koltuğu ile hazır olması, kaç kişi ve elinizdeki çanta-bavul yoğunluğunu belirterek buna göre seçim yapılarak aracın hazırlanması işleri daha da kolaylaştırıyor.

Havalımanın dan Teslim alabileceğiniz araçlarımız sitemizde yer almaktadır uygun fiyatlı ekonomik ve lüks gruptaki araçlarımız ile müşterilerimize 7/24 Hizmet vermekteyizHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.