Firmalar için Ucuz oto kiralama

Her bütçeye hitap edecek şekilde geniş bir yelpazeye sahip olan araç kiralama hizmetlerine talep günden güne artıyor. Diyarbakır'ın önemli merkezlerinden biri olan ve iş yerleri ve ofislerin yoğun olarak bulunduğu Bağlar'da araç kiralama için de tıpkı Diyarbakır genelinde olduğu gibi birçok rent a car firması hizmet sunuyor. Rent a car firmaları arasından alışılmıştan farklı, üst segment araçlarla ve müşteri memnuniyeti politikasını tamamıyla bağlı olan City rent a car araç kiralama konusunda farkını ortaya koyuyor.

Araç kiralama hizmetleri kapsamında araç kiralamak isteyen müşterilere, orta segment araç seçenekleri sunulurken, talebe göre havalimanı transfer hizmetleri, şoförlü araç kiralama gibi özel fırsatlar da sunulmaktadır.

Araç kiralama hizmetlerini bambaşka bir boyuta taşıyarak kişiye gerçekten kendi aracındaymış hissini veren konfor ve güven sağlayan araç kiralama hizmetleri, sunulan araçların üst segment olmasından ötürü günlük kiralama bedeli biraz daha fazla olan bir seçenektir.

Ancak bu sayede eğer şoförlü araç kiralama hizmeti alınırsa, saat fark etmeksizin Atatürk Havalimanlarından karşılama, müşterinin dilediği her yere gitme, transfer hizmetleri gibi her türlü hizmet sunulmaktadır. Ya da bir akşam eğlencesinden taksiye servet ödemeden, nasıl dönerim endişe olmadan, toplu taşımanın zorluklarıyla uğraşmadan da konforunuzu bozmadan araç ihtiyacın gidermek mümkündür.

Sadece bu gibi durumlar için değil, özel toplantı ya davetler için misafirlerin karşılanması ve müşterilerin prestijini en iyi şekilde koruması da mümkün olmaktadır. Vip araç kiralama hizmetleri genellikle kurumsal firmalarca tercih edilen, müşterilere diledikleri lüks marka ve model araçları kullanma imkanı sunan bir hizmet olduğundan çoğu zaman uzun süreli araç kiralamayı tercih eden müşteriler hiçbir pişmanlık yaşamadan memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Kaliteli, güvenilir ve alanında uzman olan City Rent a Car araç kiralama sayesinde bu hizmetin tüm ayrıcalıklarına sahip olmak mümkün olmaktadır. Merkez şubesi olan firmamızla ister ofisten, ister telefon numarası vasıtasıyla ister web adresimiz aracılığıyla iletişime geçilebilmektedir. Bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve konforu için çalışan City Rent a Car’ın ayrıca filo kiralama, günlük araç kiralama gibi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Havalimanı Ve Şehir merkezinde Rezervasyon yaptığınız aracı ücretsiz Teslim alabilirsiniz

Ekonomik Fiyat

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.